Αρχική » Σημαντικά » Κληρώσεις » ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2024-25

Ανακοινώνεται ο προσωρινός κατάλογος υποψηφίων για την εισαγωγή τους με κλήρωση στην Α’ τάξη του 1ου Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου Πύργου για το σχολικό έτος 2024-2025.

Οι ενδιαφερόμενοι γονείς/κηδεμόνες αφού ενημερωθούν από τον αναρτημένο προσωρινό κατάλογο – πίνακα και εφόσον διαπιστώσουν κάποιο λάθος (πρέπει να εκτυπώσουν την αίτηση τους από την ιστοσελίδα των αιτήσεων και να ελέγξουν προσεκτικά τα στοιχεία) οφείλουν να ενημερώσουν τη σχολική μονάδα με υπεύθυνη δήλωση (προς την Κ.Ε.Ο.Ε.Κ.) για το λάθος και την διόρθωση που επιθυμούν, το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 26/4/2022 και ώρα 12.00.

Οι τελικοί κατάλογοι υποψηφίων θα οριστικοποιηθούν και θα αναρτηθούν τη Δευτέρα 13/5/2024 για να ενημερωθούν οι γονείς που αιτήθηκαν αλλαγές στην Κ.Ε.Ο.Ε.Κ. για την έγκριση ή μη των αιτημάτων τους ή τη διόρθωση των στοιχείων.